Michael Kors Lennox Three-Hand Analog White Dial Pink Silicone Strap Watch For Women - MK7334
Michael Kors Lennox Three-Hand Analog White Dial Pink Silicone Strap Watch For Women - MK7334
Our oversized 43mm Ladies Lennox watch is the epitome of sport meets glam. Featuring a faceted topring, rose gold-tone pave case, and a full baguette stone dial, this blush silicone strap watch was made to turn heads.
| Brand | Michael Kors |
|---|---|
| Brand Kind | Michael Kors Camille |
| Gender | Women |
| Watch Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | White |
| Strap Type | Rubber |
| Strap Color | Pink |
| Strap Kind | Silicone rubber |
| Band Width | 24 mm |
| Diameter | 43 mm |
| Thickness | 10 mm |
| The Weight | ———- Grams |
| Date | ———- |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Design | Michael Kors |
| Movement | Quartz (Battery) |
Original: $190.72
-65%$190.72
$66.75Description
Our oversized 43mm Ladies Lennox watch is the epitome of sport meets glam. Featuring a faceted topring, rose gold-tone pave case, and a full baguette stone dial, this blush silicone strap watch was made to turn heads.
| Brand | Michael Kors |
|---|---|
| Brand Kind | Michael Kors Camille |
| Gender | Women |
| Watch Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | White |
| Strap Type | Rubber |
| Strap Color | Pink |
| Strap Kind | Silicone rubber |
| Band Width | 24 mm |
| Diameter | 43 mm |
| Thickness | 10 mm |
| The Weight | ———- Grams |
| Date | ———- |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Design | Michael Kors |
| Movement | Quartz (Battery) |

























