Michael Kors Benning Three Hand Gold Dial Brown Leather Strap Watch For Men - MK8931
| Strap material | Leather |
| Strap width | 20 mm |
| Lug width (mm) | 20 mm |
| Band width at clasp | 18 mm |
| Band color | Brown |
| Color stitching | Brown |
| Clasp Type | Buckle |
| Clasp color | Gold |
| Length band at 12 o' clock (mm) | 80 mm |
| Length band at 6 o' clock (mm) | 125 mm |
| Band sizing by HWG? | No |
Original: $175.99
-65%$175.99
$61.60


Description
| Strap material | Leather |
| Strap width | 20 mm |
| Lug width (mm) | 20 mm |
| Band width at clasp | 18 mm |
| Band color | Brown |
| Color stitching | Brown |
| Clasp Type | Buckle |
| Clasp color | Gold |
| Length band at 12 o' clock (mm) | 80 mm |
| Length band at 6 o' clock (mm) | 125 mm |
| Band sizing by HWG? | No |
























