Marc Jacobs Miss Marc Pirate White Dial White Leather Strap Watch for Women - MBM1146
Experience the fun and playful style of the Marc Jacobs Miss Marc Pirate Watch! Featuring a white dial and white leather strap, this watch exudes sophistication and charm. Perfect for any modern woman, it adds a touch of whimsy to any outfit. Own this unique timepiece today!
Material & Measurements| Model: | MBM1146 |
| Manufacturer: | Marc by Marc Jacobs |
| Type: | Ladies watch, dress watch |
| Diameter: | Ø 40.00 mm |
| Thickness: | 8.00 mm |
| Case: | Brushed/polished steel |
| Back case rear: | Solid |
| Bracelet: | White leather |
| Dial: | White |
| Buckle: | Tang type buckle made of steel |
| Glass: | Mineral, shatter-resistant |
| Bezel: | Steel, white |
Original: $153.90
-65%$153.90
$53.87






Description
Experience the fun and playful style of the Marc Jacobs Miss Marc Pirate Watch! Featuring a white dial and white leather strap, this watch exudes sophistication and charm. Perfect for any modern woman, it adds a touch of whimsy to any outfit. Own this unique timepiece today!
Material & Measurements| Model: | MBM1146 |
| Manufacturer: | Marc by Marc Jacobs |
| Type: | Ladies watch, dress watch |
| Diameter: | Ø 40.00 mm |
| Thickness: | 8.00 mm |
| Case: | Brushed/polished steel |
| Back case rear: | Solid |
| Bracelet: | White leather |
| Dial: | White |
| Buckle: | Tang type buckle made of steel |
| Glass: | Mineral, shatter-resistant |
| Bezel: | Steel, white |




















