Hugo Boss Pioneer Blue Dial Silver Steel Strap Watch for Men - 1513713
| Brand | Hugo Boss |
|---|---|
| Category | Watches |
| Articlenumber | HB1513713 |
| Case color | Silver |
| Case material | Stainless steel |
| Case shape | Round |
| Case thickness | 11 mm |
| Collection name | Pioneer |
| Color dail | Blue |
| Crystal | Mineral crystal |
| Diameter | 44 mm |
| Event | Holidaydeals, Mothers Day |
| Movement | Quartz |
| Strap color | Silver |
| Strap material | Stainless steel |
| Target group | Men |
| Type | Trends |
| Water Resistant | Up to 50 meters |
| EAN | 7613272354714 |
Original: $139.17
-65%$139.17
$48.71















Description
| Brand | Hugo Boss |
|---|---|
| Category | Watches |
| Articlenumber | HB1513713 |
| Case color | Silver |
| Case material | Stainless steel |
| Case shape | Round |
| Case thickness | 11 mm |
| Collection name | Pioneer |
| Color dail | Blue |
| Crystal | Mineral crystal |
| Diameter | 44 mm |
| Event | Holidaydeals, Mothers Day |
| Movement | Quartz |
| Strap color | Silver |
| Strap material | Stainless steel |
| Target group | Men |
| Type | Trends |
| Water Resistant | Up to 50 meters |
| EAN | 7613272354714 |
























